אל תפספס הזדמנות כשאתה רואה אותה.

 

ייעוץ עסקי כהשקעה משתלמת

 

אתם פותחים עסק חדש, העסק שלכם מדשדש ולא מתרומם כפי שרציתם, קשה לכם לשווק את עצמכם והעסקאות נופלות על ימין ועל שמאל, או דווקא להיפך, העסקים משגשגים ואתם בטוחים שאתם יכולים יותר.

אתם מנסים לחסוך בהוצאות ולקצץ עד כמה שניתן במה שאינו הכרחי, אבל האם עצרתם לרגע וחשבתם, האם מקצצים בפרטים הנכונים? פעמים רבות הציעו לכם להיעזר בשירותיו של יועץ עסקי, אבל העסק שלנו ואנחנו מתמחים בו על כל הנקודות והפרטים הקטנים: "איך מישהו חיצוני יכול לבוא ולהגיד לי", אתם חושבים, "איך נכון לנהל את העסק שלי, אותו בניתי ב 10 אצבעות???"

גם אלוף בשחייה יכול ללמוד טכניקות חדשות ויעילות יותר אם אפילו שחיינים אולימפיים עטורי מדליות, המתמחים בכל סוגי וסגנונות השחייה, זקוקים למאמן צמוד, כיצד יתכן הדבר שבעל עסק מהמצטיינים ביותר הקיימים בתחומים השונים לא יזדקק למאמן עסקי, זהו בדיוק המענה על כדאיות ייעוץ עסקי כהשקעה משתלמת.
החשיבה על כך שאנחנו יודעים את הכל הכי טוב מכולם, היא לאו דווקא חשיבה שגויה. במיוחד כאשר אנחנו מנהלים עסק. הביטחון בכך שאנו מתמחים בו באופן הטוב ביותר בתחום העיסוק שלנו, היא דווקא רצויה ונחוצה. אף על פי כן, היכולת למקסם את דרך ניהול העסק ושיפור הרווחיות שלו, צמצום ההוצאות המיותרות והתנעתו קדימה, אינה קשורה דווקא בהבנת התחום אלא בהבנת יכולת הנעת המנועים של העסק.
ברור מאיליו שאתם מכירים כל פינה ברכב שלכם, אבל במידה ואתם לא מכונאיי רכב מוסמכים, אך באותה מידה ברור לכולנו שלא נוכל להניע את הרכב במידה וחגורת הטיימינג דורשת החלפה או לחילופין, הצמיגים מרוקנים מאוויר.
אתם מכונאים....??? אז לא משנה...

מה דעתכם לעבוד פחות ולהרוויח יותר?

באמצעות אימון והכוונה נכונה של תפעול העסק, אפשר להגיע ליותר, להגיע לשיאים חדשים, להציב מטרות, לצפות לעבר פסגות ואף לכבוש אותם. ייעוץ עסקי כהשקעה משתלמת, הוא השירות המעניק את הדחיפה והכוונה, המפה אל אותה פסגה, המפה שנותנת הכוונה בין שבילי היער הסבוך ובין הג'ונגלים המאתגרים, ובמקרים רבים, האכזריים, של עולם העסקים. האם תוכלו להתמצא בתוך יער סבוך או ארץ זרה ללא מדריך, מפה או מורה דרך, שיראה לכם, לפחות בתור התחלה, את הכיוון הכללי? הדרך להגיע לרווחים מהירים יותר, עוברת דרך אותה מפה, דרך אותו מדריך, שיאפשר לכם לחסוך טעויות, הליכה במעגלים ועמידה במקום, כאשר אין לכם מושג לאן לפנות, כדי לעשות צעד פשוט לכאורה: להתקדם!

הכל מתחיל ונגמר במתכת

עולם החומרים והיסודות, הוא עולם מורכב ומעניין הרבה מעבר למה שאנו יכולים להעלות על דעתנו. כאשר אנחנו חושבים על הנושא, הדבר היחיד שעובר לנו במורד השרירי האסוציאטיבי הוא סוחרי מתכות בצידי הדרך. אולם, חומר המתכת חובה בתוכו עולם ומלואו של מצבים ואפשרויות, מצבים ושינויים כימיים, אשר ניתנים לשינוי תחת לחצים וטמפרטורות שונות. אבל מה בין העיסוק בתחום כמו ייעוץ עסקי כהשקעה משתלמת ועולם המתכות?
פשוט מאוד, ככל שהעסק "חם יותר", כלומר מוכן לקבל חוות דעת מקצועית ולקבל עליו שינויים כך יוכל לקבל ליטוש ושינויים לטובה, עיצוב אידיאלי לכדי החומר הסופי, המוגמר והמושלם, כלומר, רווחיות, שליטה מלאה על פעילות העסק ויכולת לנהל את החומר, כלומר העסק, ולעצבו למטרות הרצויות לכם. ממש כפי שאומן מעצב את חומר הגלם עימו הוא עובד, לכדי התוצר האומנותי המוגמר והמושלם.
אז מה המטרות שלכם? האם אתם מסוגלים לראות את הפסגה ואת הדרך המדויקת לכבוש אותה?