אל תפספס הזדמנות כשאתה רואה אותה.

איפה אפשר ללמוד עוד?


אולי בשל עודף המידע וההצעות בשוק, עדיף וללכת ללמוד על שוק ההון. מי שרוצה ללמוד יותר יכול לפנות לאחד ממרכזי השכלה פיננסיים המציעים לך ללמוד קורסים שונים, לא נדרש ידע מוקדם או ניסיון קודם בשוק ההון כדי להשתתף בקורסים אלו. קורסים לדוגמא:

 קורס השקעות בשוק ההון: קורס שמטרתו לתת לכם את ההבנה הכוללת של שוק ההון ואת ההדרכה  המתאימה כדי שגם אתם תיקחו חלק בפעילות שוק ההון. אם זה באופן עצמאי ואם כבעלי ידע, עמדה והבנה שווה מול יועץ מנהל תיק הלקוח שלכם בבית ההשקעות או מול יועץ ההשקעות שלכם.

 קורס בניתוח טכני של עולם הפיננסים: קורס זה מלמד אתכם את "הצד המדעי" של עולם הפיננסים. היכולת להסיק מסקנות על בסיס התנהגות השוק בעבר. האפשרות לצפות את כיוון הגרף, רגע לפני השינוי. הניתוח הטכני הוא כל אלה והרבה יותר.  

קורס במסחר יומי בבורסה: הקורס ילמד אתכם כיצד לבחור את המניות הנכונות למסחר יומי, כיצד להשתמש בתוכנות מסחר מקצועיות והעיקר – כיצד לנצל מצבי שוק שונים להשגת הרווח המיוחל. מכיוון שבורסה זה כסף, והכסף הגדול (כמעט כמו בכל תחום בחיים) נמצא באמריקה. הבורסה האמריקאית פתוחה ונגישה כיום לכל אחד מאיתנו דרך מערכות Direct Access אתם יכולים  מהמחשב בביתכם, לסחור בשוק ההון הגדול ביותר בעולם.

קורסים למסחר במטבע חוץ: קורס המלמד אתכם כיצד לסחור בצורה יום יומית. סוחר יומי במטבע חוץ קונה ומוכר  במהלך היום על מנת לייצר הכנסה כמקור פרנסה עיקרי או נוסף. מדובר על האפשרות להרוויח משכורת שנייה במינימום סיכון ובמקביל לעיסוקים אחרים תוך שמירה על הביטחון הכלכלי ההכרחי. בפני המשקיע המקצועי ניצבות מספר אלטרנטיבות בהקשר של השקעה ומסחר. שוק המטבע החוץ מהווה את אחת מהאלטרנטיבות הקיימות מזה לא מעט שנים. שוק זה בעל מספר מאפיינים ייחודיים ההופכים אותו, עבור מיליוני סוחרים ברחבי העולם, למועדף מבין יתר השווקים: היקפי המסחר האדירים, המינוף המאפשר לסכן הון קטן יחסית אך למנף אותו לעסקאות בהיקפים אדירים, זמינות המידע, מגוון הפקודות והעובדה ששוק המטבע פתוח מסביב לשעון, הן רק חלק מהמרכיבים הייחודיים לשוק אטרקטיבי זה.
בקורס זה אתם למדים על המסחר יומי, DAY-TRADING , כעיסוק עצמאי אותו תוכלו לבצע מביתכם עשרים וארבע  שעות ביממה.

קורס יזמות בנדל"ן : יזמות, ניהול ופיתוח נדל"ן מחייבים ידע, כלים וניסיון בהתמודדות אינטגרטיבית עימו. בדרך כלל מנחים את הקורסים האלו עורכי דין  המתמחים בנושא הנדל"ן וע"י שמאים מתחום שמאות מקרקעין.

קורס להכשרת מאמנים אישיים לכלכלת המשפחה: אתם לא הופכים להיות ישר אלון גל, אבל קורס זה יעניק לכם שילוב נדיר של שליחות וסיפוק אישי (ייצוב כלכלי של משפחות) יחד עם פוטנציאל לעבודה רווחית (בישראל יש 1.8 מיליון משפחות וכמעט כל אחת מהן יכולה להיות לקוח שלך). אם יש לכם את התכונות המתאימות – הובלה, סובלנות וניסיון חיים – הקורס יעניק לכם את התשתית המקצועית והכלכלית הדרושה כדי לפצוח בקריירה מבטיחה ומרתקת.

קורס לניתוח כלכלי של חברות - הערכת שווי השקעות ערך : קורס זה מקנה ידע מקיף ועדכני על השווקים הפיננסיים בישראל, ניירות הערך הנסחרים בהם ומלמד כיצד לפתח אסטרטגיות מסחר והשקעה עצמאיות המתבססות על ידע, מידע וכלים מקוונים. הקורס הינו מעשי ומתרגל את המשתתפים במודלים לניתוח כלכלי של חברות, תמחור וקבלת החלטות השקעה על סמך פרמטרים כלכליים. בקורס לומדים המשתתפים כיצד לעשות שימוש יעיל בדוחות אנליסטים. בסוף הקורס ידעו ויוכלו המשתתפים לנתח חברות על בסיס כלכלי על פי השיטה מקצועית בה משתמשים טובי האנליסטים בשוק ההון. ישנו דגש רב על יישום ושימוש במידע וכלים הקיימים ברשת האינטרנט. המשתתפים בקורס יפנימו ויטמיעו את התפיסה של ניהול עצמאי של תיק השקעות, על כל המשמעויות שלה לרבות המשמעות של לקיחת אחריות אישית והתפתחות אישית בתחום הפיננסי.

אתרי אינטרנט :
גמל טק הפורטל הפיננסי