אל תפספס הזדמנות כשאתה רואה אותה.

מאמרים

עד כמה תוכלו להצליח בהשקעות מקוונות

השקעה במניות יכולה אולי להיראות לכם כמו תהליך מאוד פשוט: מה הבעיה? צריך לאסוף מניות (או אגרות חוב וקרנות שונות), לקנות אותן ואז להתחיל להרוויח. לפעמים זה אכן עובד כך, אבל לא כל השקעה ולא כל אסטרטגיית השקעה מצליחה להביא זכיות למשקיעים.
להמשך המאמר לחץ כאן

ייעוץ עסקי כהשקעה משתלמת

אתם פותחים עסק חדש, העסק שלכם מדשדש ולא מתרומם כפי שרציתם, קשה לכם לשווק את עצמכם והעסקאות נופלות על ימין ועל שמאל, או דווקא להיפך, העסקים משגשגים ואתם בטוחים שאתם יכולים יותר.
להמשך המאמר לחץ כאן

מעשה בארבעה שקים של זהב

פעם היה אדם עשיר שהחליט שהוא יוצא לטיול. הוא החליט לתת את כל ממונו, ארבע שקים של זהב, לשני בניו היקרים על מנת שישמרו עליו. וכך הוא אמר להם: "בניי היקרים, קחו את ארבעת שקי הזהב ושימרו על ערכם עד שאחזור."
להמשך המאמר לחץ כאן

כיצד לייעל את מערך המכירות – על רגל אחת

כולם היו רוצים לראות את מערך המכירות שלהם מתנהל באופן היעיל והמניב ביותר, אבל רצון טוב ואפילו מוטיבציה – לא די בהם. יש צורך בשילוב של כמה מרכיבים, על מנת להפוך מערך מכירות בינוני לטוב וטוב למצויין.
להמשך המאמר לחץ כאן

השקעות

שאומרים את המילה "השקעה" הסיטואציה הראשונית שעולה לנו בראש היא כסף, אבל בעסקים כמו בעסקים, בשביל השקעה נכונה לטווח ארוך צריך רצון, אמונה, והלוואה ראשונית בהתאם להשקעה בעסק החדש, כל השאר כבר יגיע לבד בעזרת התמדה לאורך כל הדרך ועבודה קשה.
להמשך המאמר לחץ כאן

ייעוץ פיננסי – לעסק, לך ולכל משפחה

צירוף המלים "ייעוץ פיננסי", נשמע לרובינו כמו משהו שצריך לעניין רק את מי ששם המשפחה שלו הוא אריסון, או דנקנר. אבל האמת היא שייעוץ פיננסי צריך לעניין את כולנו – בעלי הממון ובעלי ה... לא ממש הון.  לרוב האנשים, להוציא עוד כסף על משהו ערטילאי כמו "ייעוץ", נראה בזבוז ואף מותרות. זאת, על אף העובדה, שאי שם בירכתי המוח אנחנו יודעים שמדובר בצעד שבטווח הרחוק רק יחסוך לנו כסף במקום להוציא אותו, אבל כשאנחנו צריכים את הכסף עכשיו, הטווח הרחוק לא מספיק קרוב.
להמשך המאמר לחץ כאן