אל תפספס הזדמנות כשאתה רואה אותה.

איך זה עובד בפועל?


ברוב האתרים שעורכים השוואות בין בתי ההשקעות השונים, בדרך כלל, אתם משאירים באתר את פרטיכם עם מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני ומפרטים במה אתם מעוניינים שישוו לכם מחירים או שיתנו לכם הצעת מחיר טובה, אם זה בביטוח חיים,  רכב,  דירה, או אם זה בקופת גמל המתאימה לכם, בקרן פנסיה נוספת שאולי אתם חפצים בה, קרן השתלמות, השקעות הלוואות, משכנתא וכמובן במטבע חוץ.
בדרך כלל האתרים אינם גובים עלות מסוימת למילוי הטופס באתר, ואין כל התחייבות מצידכם. יש אתרים שיחזרו אליכם עם מספר מסוים של הצעות מחיר לאחר שפנו אל גופים פיננסיים מסוימים וביקשו עבורכם את הצעת המחיר הטובה ביותר שהם יכולים לתת לכם. יש אתרים שעושים זאת בדרך המכרז, אתם רושמים את עצמכם (הרשמה חינם) למרכז בנושא הפיננסי שאתם מעוניינים בו: למשכנתא, להלוואה, לביטוח דירה, לביטוח רכב, להשקעות, לקופות גמל, לליסינג, לקניית רכב, לחסכונות ואפילו אם אתם מעוניינים לעבור לבנק אחר ולפתוח לכם חשבון. הם יעשו לכם את העובדה ויביאו בפניכם הצעות מחיר אטרקטיביות. עכשיו מה שנותר לכם הוא לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר.

אם אתם שואלים, מה מרוויח האתר מכל זה אז, הגופים הפיננסיים שקיבלו את פרטיכם, קיבלו אותם עבור תשלום. בצורה הזו, מבטיח האתר כי הגופים הפיננסיים יתאמצו לתת לכם את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר. זהו תמריץ עבור הגוף הפיננסי להציע מחיר תחרותי, שכן הוא כבר הוציא כסף תמורת הלקוח והוא מודע לכך שהוא בתחרות עם עוד גופים פיננסיים ואתם אינכם נתפסים כמובנים מאליו אלא כלקוחות פוטנציאליים שההתקשרות עימם יכולה להיות רבה וארוכת טווח.