אל תפספס הזדמנות כשאתה רואה אותה.

 

השקעות

 

שאומרים את המילה "השקעה" הסיטואציה הראשונית שעולה לנו בראש היא כסף, אבל בעסקים כמו בעסקים, בשביל השקעה נכונה לטווח ארוך צריך רצון, אמונה, והלוואה ראשונית בהתאם להשקעה בעסק החדש, כל השאר כבר יגיע לבד בעזרת התמדה לאורך כל הדרך ועבודה קשה.

 מרבית מההשקעות היותר רווחיות כיום הם:

  • השקעה במניות ואופציות בבורסה.
  • השקעה בעסקים לצורך שותפות ומכירה.
  • השקעה בנדל"ן.

להשקיע בבורסה
תפקידה של הבורסה זה לסחור בניירות ערך ובמניות שהם חלק משטר הבעלות של חברות וארגונים גדולים שמקנים למחזיק המנייה שותפות, מספרים עולים, אחוזים יורדים קזינו אחד גדול של מניות, אג"ח ואופציות שיכולות יום אחד להיות חזקות מאוד והאפשרות מהשקעה שכזאת אומרת להרוויח ובגדול...ויום אחד המניה יכולה לצנוח ואז מתחילים להרגיש שכואב בכיס.

להשקיע בעסקים
זה אומר לבנות עסק ולבצע לאחר תקופה בה העסק פורה ומצליח, שותפות לקבלת הון כספי, או למכור אותו תמורת סכום לא קטן ואפילו להיות זכאי לדיבידנד שנתי,  עסקים למכירה זה העולם בגדול וכמו כל עסק גם בהשקעה הזו תמיד יכול להיות סיכוי ליפול עם העסק שרכשתם.

להשקיע בנדל"ן
לקנות שטח לבנייה עתידית, להשכיר דירה למגורים פרטיים ואפילו להשכיר משרדים לעסקים...להשקיע בנדל"ן זה אומר להרוויח משכורת חודשית כהכנסה נוספת ולהיות מצד שני מודע לסיכון של ירידת ערך הנדל"ן בשוק שתגרום לירידה בערך הנכס בו משקיעים.

בשביל להרים לאויר השקעה ועסק חדש, נדרש הון התחלתי ואם יש צורך אז ניתן לפנות לבנק לקבלת הלוואה במסגרת מסלול הלוואות לעסקים, שבהם ניתן לקבל הלוואה בתנאים נוחים, עם אחוז נמוך יחסית בריבית החודשית.
כמובן שחשוב לציין שלפני לקיחת ההלוואה מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מיועץ ההשקעות שיושב בבנק, שייתן לכם חומר למחשבה לפני שתכנסו להתחייבות.